O nas

Projektujemy, produkujemy, monitujemy i serwisujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków

Jesteśmy polskim producentem przydomowych oczyszczalni ścieków.

Już od 20 lat zajmujemy się produkcją wykonanych w unikalnej technologii oczyszczalni biologicznych i mechaniczno-biologicznych, produkujemy także oczyszczalnie drenażowe. Nasze produkty posiadają certyfikaty – są znakowane CE, spełniają także normy jakościowe z niezależnych laboratoriów, chodzi o normy:

  • PN-EN ISO 9001:2915-10
  • PN-EN ISO 14001:2015-09

Nasze zbiorniki są wykonane z najwyższej jakości i są odporne na rozszczelnienia i wgniecenia. Od wielu lat zajmujemy się także profesjonalnym montażem oczyszczalni przydomowych. Nasze ekipy budowlane montowały oczyszczalnie na terenie całej Polski, już tysiące użytkowników posiada przy swoim domu nasze oczyszczalnie.

Oferujemy pełen – kompleksowy montaż, wraz z wykonaniem dokumentacji zgłoszeniowej i bezpłatnym, profesjonalnym doradztwem na miejscu planowanej inwestycji.

Nasze produkty spełniają normę:

  • PN-EN 12566-3 + A2:2013
  • PN-EN 12566-1

Zatem jest możliwość skorzystania z dofinansowania z środków UE lub gminnych. Pomożemy w przygotowaniu dokumentacji i zapewnimy pełną opiekę serwisową na poprawne działanie oczyszczalni.

Zostaliśmy wybrani najlepszymi specjalistami w branży

W 2020 r. dzięki opiniom swoich klientów nasza firma otrzymała od serwisu oferteo.pl prestiżowy tytuł „Najlepsza w swojej branży 2020”.